MÖBLER / Soffor / Soffa 7325564

nr 732 5564

Soffa

Chesterfield, längd: 220

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.500 kr

Såld:

950 kr

måndag 19 december 2011
kl 17:56:39